Hoofdindicatoren van het apparaat
Het is de moeite waard om te beginnen met de technische kenmerken van de DKVR-20-13. Zoals eerder opgemerkt, verwijst dit type eenheid naar stoomketels. De stoomcapaciteit is 20 t/h. Wat betreft het type brandstof dat voor het werk wordt gebruikt, het is gas of vloeibare brandstof. De overdruk of bedrijfsdruk van het koelmiddel aan de uitlaat van de ketel is 1,3 MPa. De uitlaatstoomtemperatuur wordt als een van de belangrijkste indicatoren beschouwd. Het kan gelijk zijn aan 194 graden Celsius in het geval van verzadigde stoom of 250 graden in het geval van oververhitte. Een belangrijk onderdeel is de temperatuur van het voedingswater - 100 graden. Efficiëntie, volgens berekeningen,bedraagt 92%. Het brandstofverbruik wordt bepaald in kg / uur en is 1470. De ketel behoort tot grote installaties en de massa is 44634 kg.
Beschrijving van de unit
Keteltrommel
Onderscheidende kenmerken
- De bovenste trommel van de unit 20-13 is korter, waardoor deze niet in de keteloven v alt. Tegelijkertijd zijn zowel de bovenste als de onderste trommel even lang - 4500 mm. Het is ook de moeite waard eraan toe te voegen dat de aanwezigheid van een verkorte bovenste trommel ertoe leidde dat er geen spuitbeton nodig was, en ook de betrouwbaarheid van de apparatuur als geheel verhoogde.
Veelvoorkomende problemen
Bakstenen. Functies
Tijdens de installatie van de ketel DKVR-20-13 is metselwerk een verplicht onderdeel. Tegelijkertijd moet de dikte van de muren ervoor 510 mm zijn - dit is de dikte van twee stenen. Alle muren zouden deze dikte moeten hebben, behalve de achterkant. Hier is reductie tot een dikte van 1,5 baksteen of 380 mm toegestaan. Daarnaast is de achterwand meestal aan de buitenzijde bedekt met een pleisterlaag van 20 mm dik. Dit wordt gedaan om het aantal zuignappen te verminderen.
Dergelijk metselwerk wordt als zwaar beschouwd en is daarom gemaakt van rode baksteen. Hier worden ook vuurvaste stenen gebruikt, waarmee ze de wanden naar de oven leggen. Hun dikte moet 125 mm zijn.
De wanden van de naverbrander moeten 250 mm dik zijn. Het is noodzakelijk om een scheidingswand te maken tussen de balkbuizen. Allebeide structurele elementen van de bekleding moeten gemaakt zijn van vuurvaste stenen.